Lokale do Wynajęcia, Gorzów Wielkopolski

2 ofert

Lokal usługowy na  wynajem Gorzów Wielkopolski - Nowoczesny lokal na Górczynie
Data dodania: 04.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Liczba pokoi: 2
Metraż: 56.08m²

Oferta na wyłączność

Oferta WL130-4058
Cena 10 000 zł
cena / m² 178 zł

Oferta tylko u nas

Lokal biurowy na  wynajem Gorzów Wielkopolski - Biuro w budynku biurowo-usługowym do wynajęcia.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Gorzów Wielkopolski
Liczba pokoi: 1
Metraż: 31m²

Oferta na wyłączność

Oferta WL130-4053
Cena 930 zł
cena / m² 30 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies